Contact

Naam:
Telefoon
E-mail
Onderwerp Huren van een woning
Verhuren van een woning
Andere
Bericht:

Openingsuren voor kandidaat–huurders

Welzijnshuis (Gasthuisstraat 10, 8800 Roeselare) open op

Maandag 8u30-12u en 13u-16u30
Dinsdag: 13u-16u30
Woensdag 13u – 16u30
Donderdag 13u – 16u30
Vrijdag 8u30 – 12u00

Omliggende gemeentes:
Voor de omliggende gemeentes kunt u tevens terecht op de zitdagen van de intergemeentelijke woondienst regio Roeselare en dit in :

  • Moorslede op dinsdag van 8u30 tot 12u
  • Lichtervelde op dinsdag van 13u tot 16u
  • Staden op donderdag van 8u30 tot 12u
  • Hooglede op vrijdag van 8u30 tot 12u

Openingsuren voor huurders

Openingsuren Roeselare:
Iedere donderdagmiddag van 13u30 tot 16u30 in het SVK-kantoor: Motestraat 14, Roeselare

Contact eigenaars

Eigenaars kunnen vrijblijvend telefonisch een afspraak maken op het nummer 051/35.68.86

Ook kan je contact opnemen met onze dienst om adviesvragen te stellen over een mogelijks huurpand.

TEAM
Telefoonnummer: 051/35.68.86

Directeur:
Machteld Demeulenaere
machteld@svkregioroeselare.be
info@svkregioroeselare.be

Coördinator
Lies Buyse
Lies.buyse@svkregioroeselare.be

Medewerker prospectie/verhuring
Heleen Debeil
Heleen.debeil@svkregioroeselare.be

Kandidaat-huurders
Jana Bourgois
Jana.bourgois@svkregioroeselare.be

Toewijzingen en communicatie
Lisa Dedeyne
Lisa.dedeyne@svkregioroeselare.be

Toewijzingen en syndic
Sabrina Vermander
Sabrina.vermander@svkregioroeselare.be

Huurbegeleider
Jonas Hoflack
Jonas.Hoflack@svkregioroeselare.be

Huurbegeleidster
Lies Bryon
Lies.bryon@svkregioroeselare.be

Huurbegeleidster
Marian Desimpel
Marian.desimpel@svkregioroeselare.be

Woningbeheerder
Hanne Deryckere
Hanne.deryckere@svkregioroeselare.be

Onthaal
Ann Desmet
Ann.desmet@svkregioroeselare.be

Technische medewerker
Jan Bryon
Jan@svkregioroeselare.be

Technisch medewerker
Koen Vandeportaele
Koen.vandeportaele@svkregioroeselare.be

Administratief medewerker boekhouding
Ilona De Vlieghe
Ilona.devlieghe@svkregioroeselare.be